Fale radiowe - FR

Zabiegi na ciało polegają na penetracji fal radiowych do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Podgrzanie tłuszczu zawartego w komórkach tłuszczowych do 50°C powoduje lipolizę co w połączeniu obkurczaniem rozgciągniętej, wypełnionej tłuszczem skóry, daje wyjątkowo skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Obwód brzucha, bioder, talii, kolan zmniejsza się. Na udach, pośladkach wygładzają się zmiany cellulitowe. Zabieg zwiększa cyrkulacje krwi, relaksuje mięśnie głębokie i poprzeczne, zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Sylwetkę można nie tylko wysmuklić ale wymodelować. 

Doskonały zabieg dla pań po ciąży, w trakcie odchudzania i po odchudzaniu. 

Zapewnia to efekt wygładzenia i liftingu skóry oraz zmian objętościowych – modelowania sylwetki poprzez: 

• Wzrost przepływu krwi przez tkanki,
• Obkurczenie i reorganizację włókien kolagenu – lifting i ujędrnienie skóry,
• Wzrost syntezy nowego kolagenu - biorewitalizacja,
• Wzrost napięcia i obkurczenie tkanki łącznej – remodeling, poprawa konturów i struktury 3D skóry,
• Wzmożony drenaż płynu obrzękowego tkanki tłuszczowej – redukcja cellulitu i objętości tkanki tłuszczowej. 

Zastosowanie:
Ciało:

• Redukcja cellulitu,
• Zmniejszenie tkanki tłuszczowej,
• Ujędrnienie ciała,
• Podniesienie pośladków,
• Wysmuklenie talii,
• Likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud,
• Odmłodzenie rąk, 

Dermomasaż

Jest to nowoczesny zabieg, polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną, równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Wewnątrz specjalnej głowicy zabiegowej fałd skórny rozmasowywany jest przez dwie rolki. Dermomasaż (masaż leczniczy) usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.
Zabiegi ukierunkowane są na zwalczanie cellulitu, odchudzanie i kształtowanie sylwetki. 

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA – urządzeniem nowej generacji Hebe

Liposukcja ultradźwiękowa to bezpieczny zabieg wykorzystujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczowych, pozwalający osiągnąć efekt typowy dla liposukcji chirurgicznej. Modeluje sylwetkę i redukuje centymetry w obwodzie ciała. 

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion. 

Kapsuła Body Space

Dzięki połączeniu terapii próżniowej oraz aktywnemu treningowi na przyrządzie ergometrycznym, przyspieszane są procesy przemiany materii.

Efekty:

• poprawę cyrkulacji krwi i limfy
• szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, 20–50 g podczas jednego zabiegu
• redukcję cellulitu
• spadek wagi ciała
• wymodelowanie sylwetki
• poprawę kondycji i sprawności fizycznej
• jędrną i bardziej elastyczną skórę
• lepsze samopoczucie
• wzrost przemiany materii 

Cooltech™

Cooltech™ jest aparatem opracowanym przez firmę COCCON do zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Cooltech™ zapewnia bezbolesny zabieg.


Jak to działa?


W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i wynosi -8C. Komórki tłuszczowe, jako te bardziej wrażliwe, pierwsze reagują na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trójglicerydy, są dla organizmu oznaką uszkodzenia komórki tłuszczowej. Naturalnym procesem fizjologicznym jest ich usunięcie.

Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Z badań klinicznych wynika, że do uzyskania apoptozy adipocytów niezbędne jest utrzymanie temperatury -8oC przez czas nie mniejszy niż 50-60 minut.

Skóra przed odmrożeniem jest chroniona za pomocą specjalnej membrany.

Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.

W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na trzech różnych obszarach np. brzuchu i udach. Można go wykonywać równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle).

Zalety:

- Możliwość precyzyjnego zaprogramowania zabiegu – opcje indywidualnego nastawiania.
- Opatentowana głowica umożliwia dostosowanie swoich wymiarów do każdego obszaru zabiegu oraz do grubości tkanki tłuszczowej.
- Różny kształt głowic umożliwia wykonanie zabiegów niezależnie od budowy pacjentów.
- Pomiar grubości tkanki tłuszczowej i temperatury w trakcie zabiegu.
- Przeciwzamrożeniowa membrana ochraniająca skórę.
- Możliwość wykonywania zabiegu równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle).
- Utrzymywanie temperatury -8oC przez 70 minut.
- Selektywność działania.
- Baza danych pacjentów. Wprowadzanie danych z głowicy.
- Wielofunkcyjna sygnalizacja awarii.
- Wysokie bezpieczeństwo.
- Możliwość łączenia z zabiegami wykorzystującymi drenaż i prąd RF do modelowania sylwetki.
- Certyfikat medyczny.